Dziecko,Mamy Tematy,Taty Tematy

Akcja „Dwie godziny dla Rodziny”

15 maja , 2015  

 

W dniu dzisiejszym już po raz czwarty Fundacja Humanites  – Sztuka Wychowania, w ramach Międzynarodowego Dnia Rodziny, organizuje akcję „Dwie godziny dla rodziny” i zachęca pracodawców, aby przyznali swoim pracownikom 2 godziny z ich czasu pracy, by mogli je spędzić ze swoimi najbliższymi.

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na zagadnienia bliskości w rodzinie, budowania relacji i stabilnych więzi rodzinnych. Pracodawcom przypomina również o tym, jak istotna w biznesie jest równowaga między życiem zawodowym a rodzinnym.

W tym roku akcja przebiega pod hasłem „Wspomnienia łączą pokolenia” i zachęcaja do pogłębienia więzi międzypokoleniowych, co też kształtuje tożsamość młodego pokolenia oraz wpływa na jakość relacji rodzinnych.

W zeszłym roku w akcji wzięło udział około 100 firm.

Cieszymy się, że zaproponowana przez nas forma obchodów Dnia Rodziny z roku na rok spotyka się z coraz większym zainteresowaniem firm, organizacji pozarządowych i instytucji oświatowych. Dowodzi to, że pracodawcy coraz częściej dostrzegają istotną rolę, jaką pełni w zachowanie równowagi między życiem zawodowym i prywatnym pracowników – tłumaczy Zofia Dzik, Prezes Zarządu Fundacji Fundacja Humanites.

 

Czy Wasz pracodawca również bierze udział w akcji?

Życzymy Wam Rodzinnego miłego 15 maja.

 

Interesujące? POLUB nas na Facebooku i obserwuj na twitterze. 

 

 

 

 

Marta

Autor Marta

Marta Zielonka – od lat związana z Internetem , specjalizuje się w branży performance marketingu. Od kilku miesięcy bez reszty zaangażowana w projekt pt. „Dziecko”. Od grudnia szczęśliwa mama, zakochana bez reszty w przeuroczej Olusi. Najbardziej na świecie uwielbia swoją rodzinę, podróże, dobre filmy, amerykańskie sitcomy, proste kosmetyki i dobre jedzenie, dużo jedzenia!

,