Mamy Tematy,Taty Tematy

Komu zaufać w niedzielę?

8 maja , 2015  

 

Wiecie już, że z naszych rodzicielskich frustracji i niemożności podjęcia decyzji na kogo oddać głos w niedzielę powstał pomysł, by o politykę prorodzinną podpytać pierwszą sondażową piątkę kandydatów na prezydenta.

 

Na nasze pytania odpowiedzieli: Magdalena OgórekJanusz Korwin-Mikke i Andrzej Duda. Cieszy nas, że kandydaci nie pozostali obojętni wobec prośby rodziców o ustosunkowanie się do najważniejszych dla nas kwestii związanych z zakładaniem rodziny i wychowaniem dzieci.

 

Czy odpowiedzi satysfakcjonują? Czy propozycje zmian nam odpowiadają? Czy pomoże to nam rodzicom w dokonaniu decyzji? Mamy nadzieję, że tak.
Jesteśmy zadowoleni z odpowiedzi nadesłanych przez kandydatów, mamy nadzieję, że Wy również. Wierzymy, że w niedzielę podejmiecie dobrą decyzję, i że za rok, za dwa, będziemy machać uszami ze szczęścia, że wybrany kandydat spełnił swoje obietnice, że nam, rodzicom żyje się łatwiej, bo kasa w portfelu się zgadza, dziecko bezpiecznie bawi się w żłobku, przedszkolu, nowe mieszkanie czeka na odbiór.

Tego Wam i sobie życzymy:) Fingers crossed:)

 

Kto nie odpisał?

Niestety ze względu na stan zdrowia swojego ojca i wstrzymanie kampanii nie otrzymaliśmy odpowiedzi na nasze pytania od Pawła Kukiza, za co sztab mocno przepraszał nas i Was, naszych czytelników.

 

Nie doczekaliśmy się też odpowiedzi ze sztabu prezydenta Bronisława Komorowskiego. Pomimo tego, że zwróciliśmy się do odpowiednich osób, nasze prośby zostały zignorowane, szkoda. Niestety taka sytuacja przyczyniła się tylko do pogłębienia uczucia lekkiego, ujmując to dyplomatycznie – rozczarowania (o rozczarowaniu pisaliśmy tutaj:  Nie wierzę Politykom. Radź sobie sama matko!). Nieważne, nie ma co roztrząsać, my malutcy:)

 

Nie rezygnujcie z udziału w wyborach, oddajcie głos w niedzielę! Każdy ma znaczenie! Na kogo głosować? Decyzja należy do Was:)

 

Do zobaczenia w lepszej, prorodzinnej Polsce, a tymczasem uciekamy spać:)

 

 

Marta

Autor Marta

Marta Zielonka – od lat związana z Internetem , specjalizuje się w branży performance marketingu. Od kilku miesięcy bez reszty zaangażowana w projekt pt. „Dziecko”. Od grudnia szczęśliwa mama, zakochana bez reszty w przeuroczej Olusi. Najbardziej na świecie uwielbia swoją rodzinę, podróże, dobre filmy, amerykańskie sitcomy, proste kosmetyki i dobre jedzenie, dużo jedzenia!

,