Ciąża,Dziecko,Mamy Tematy,Taty Tematy

Od poczęcia do narodzin [film]

23 Wrz , 2014   Video

 

Genialny film pokazujący jak powstaliśmy, od poczęcia do narodzin. Od razu mówię, że każdy kto liczy na małe porno trochę się zawiedzie.

 

Zaczynamy w środku, gdzie gromadka małych i sprytnych przyjaciół ściga się do komórki jajowej. Gdy docierają do celu cali i zdrowi, już wiadomo, to jest to, moment na który czekaliście. Poczęcie.

 

Teraz następuje stadium fasolki, z niej tworzy się Alien, a potem wszyscy tatusiowie czekają na małego Predatora. W ósmej minucie każdy może zobaczyć, jak rośnie mały siusiaczek, albo jak Wasz Predator staję się małą, słodką dziewczynką. Chwilę po tym, to małe „coś” staję się już tak wielkie i nieznośne, że razem z nosicielem dochodzą do wniosku, że ta współpraca w tej postaci nie może tak dalej wyglądać. Nosiciel i Obcy rozchodzą się i …myk, pojawia się! Tak to wygląda. Zobaczcie sami! 🙂

 

Interesujące? POLUB nas na Facebooku i obserwuj na twitterze. 

 

Tomasz Zielonka

Autor Tomasz

Tomasz Zielonka – spiritus movens mamytatytematy.pl – mąż Marty i ojciec Oli, bez wątpienia najpiękniejszego dziecka na ziemi. Od 10 lat związany z mediami od radia przez telewizję po Internet i blogi. Żyć nie może bez dobrego piwa, tłustego jedzenia i polskiej piłki nożnej. Domorosły kucharz, pływak i rowerzysta.

, , ,