Lifestyle,Taty Tematy

Teściowe nasze kochane. 7 typów matek waszych żon

24 Wrz , 2014  

Teściowe. Mamy żon. Temat do głupich żartów i beznadziejnych anegdot. Jakie są naprawdę? Poznajcie siedem typów kobiet, które dostajecie w pakiecie z Waszą drugą połówką.

1. Wąż – w zasadzie to typowa „Żmija” –  truje, sączy jad i knuje. Gdybyście byli w Raju, a ty byłbyś Adamem, „Wąż” z pewnością namówi Ewę do zerwania jabłka. Z tobą oczywiście się nie podzielą, nie dowiesz się nawet jak smakuje, a gdy o wszystkim dowie się Bóg, żmija bez mrugnięcia okiem dowiedzie, że wszystko to twoja wina, bo masz zły wpływ na jej córkę. Wyjdź.

 

Michał Anioł Wygnanie z Raju

 

2. Śmieszka –  zawsze się śmieje, ale zawsze. Nie wiadomo czy z Ciebie, czy do Ciebie? Na każde Twoje słowo reaguje śmiechem. Zastanawiasz się  czy w ogóle rozumie, co do niej mówisz? Już w drzwiach na „dzień dobry” chichocze przynajmniej dobre dwie minuty. Po godzinie spędzonej w jej obecności boisz się poprosić o cukier. Wyjdź.

 

3. Gburka – odwrotność śmieszki. Nigdy się nie śmieje. Cokolwiek nie zrobisz, jakkolwiek się nie starasz, to nie zadowolisz. Zawsze źle, wiecznie niedobrze. Wręczasz bukiet róż – okazuję się, że lubi chabry. Podajesz kawę – za gorąca. Herbata – oczywiście za zimna. Mówisz, że pięknie wygląda (nie rób tego!), kąciki ust nawet nie drgną, chyba że w grymasie. Gburka na twoje pierwsze „dzień dobry” odpowie „Arghhhhhh!” Chociaż najpewniej nic nie powie. Wyjdź.

 

4. Miłka – sympatyczna, wyrozumiała i kochana, na bank coś knuje.  Uwielbia rozmawiać, wypytuje skąd jesteś, co lubisz jeść, pić, robić? Widać chcę Cię poznać, taka miła. Na koniec dnia, oczywiście z uśmiechem na twarzy poda twoje ulubione ciasto, ale „przez przypadek” doda do niego orzechy, na które jesteś uczulony. Zły nie będziesz, bo przecież jest tak miło. Sam też nie wyjdziesz, bo najprawdopodobniej unieruchomiony i czekasz na pogotowie.

 

fabrykamemow

 

5. Kumpela –  Wyrozumiała, często wpada  z niezapowiedzianą wizytą, taka młodzieżowa. Oczywiście dopytuje, co u Ciebie i Waszych znajomych, wszystkich zna po imieniu i cieszy się, że tak często z nimi wychodzicie. Przecież „ona to rozumie”, sama kiedyś była młoda, a i teraz też chętnie by poimprezowała z wami – tak mówi. W piątek przed imprezą napisze smsa, że życzy „udanej zabawy”. Przy sobotnim spotkaniu poda piwo na kaca, a do niedzielnego obiadu znajdzie się lampka czerwonego wina. W poniedziałek na pewno zadzwoni do twojej żony, swojej córki powiedzieć o tym, że masz problemy z alkoholem, a ona nie ma z tobą przyszłości. Wyjdź.

 

6. Milf –  …”i Ty wiesz, o czym ja mówię”. Od razu widać, że coś chodzi jej po głowie.  Zawsze nienaganny strój i makijaż. Nie, nie. Czekaj, wróć, to zawsze naganny strój i makijaż. Znany również jako „slutty style”! Bierze po trochu z poprzednich matek. Dla Ciebie jest miła jak „Miłka”, uśmiechnięta jak „Śmieszka”. Tak jak „Kumpela” wpada niezapowiedziana, a alkohol leje się strumieniami. Jest humorzasta jak „gburka”, ale tylko w obecności żony i tylko wobec niej. Jak ten „Wąż” kusi, diabeł jeden. Ok, sorry, to jest chore – wyjdź – uciekaj! Lecz się!

 

MILF

 

7. Ideał – to normalna kobieta. Zadbana, wie jednak, że jej lata świetności już minęły. Raczej siedzi w domu (na szczęście u siebie;), czasem zadzwoni, ale nie męczy. Ma swoje życie. W konflikcie ty vs. żona potrafi wziąć twoją stronę. Nie ma problemu żeby napić się z nią piwa, albo lampki dobrego wina. Jeśli ją spotkałeś zostań i nie wychodź, albo lepiej …obudź się. To musi być sen, ta kobieta nie istnieje.

 

PS Przedstawione typy zostały zmyślone, wszelkie opisane wydarzenia są fikcją, a jakiekolwiek podobieństwo do osób rzeczywistych – żywych lub martwych- są całkowicie przypadkowe.

Mamusiu kocham Cię jak Matkę.

Tomek

 

Interesujące? POLUB nas na Facebooku i obserwuj na twitterze. 

 

Tomasz Zielonka

Autor Tomasz

Tomasz Zielonka – spiritus movens mamytatytematy.pl – mąż Marty i ojciec Oli, bez wątpienia najpiękniejszego dziecka na ziemi. Od 10 lat związany z mediami od radia przez telewizję po Internet i blogi. Żyć nie może bez dobrego piwa, tłustego jedzenia i polskiej piłki nożnej. Domorosły kucharz, pływak i rowerzysta.

, , ,